Pojištění

Náš hlavní partner v oblasti pojištění nejen vozidel je PETRISK INTERNATIONAL – makléřská pojišťovací společnost, a.s., česká profesionální makléřská společnost, působící především v sektoru pojištění velkých průmyslových a komerčních rizik. Rozsah nabízených služeb zahrnuje kromě široké poradenské konzultační činnosti rovněž i profesionální risk management.

Společnost se dynamicky rozvíjela a zejména po přestěhování do nových prostor v Praze 4 – Záběhlicích v roce 1996 a po otevření pobočky v Brně zaujala významné postavení na pojistném trhu. V loňském roce došlo k dalšímu výraznému posílení společnosti nejen nákupem nového sídla v Praze 10 a nárůstem lidských zdrojů, ale především v oblasti majetkového kapitálu.

V současné době operuje PETRISK na území celé ČR, a to centrálou v Praze s působností převážně pro české kraje a divizí v Brně pro kraje moravské. Součástí pražské centrály je kancelář pracovišť v Kladně, Pardubicích, Chomutově a v etapě přípravy je otevření dalších kontaktních míst po celé ČR. Po vstupu do EU a po nabytí účinnosti zákona 38/2004 působí společnost na Slovensku a také v Polsku.